Apie Fohow

Kinija turi vieną iš turtingiausių ir labiausiai išplėtotų medicinos žinių sistemą, kurią Pasaulinė sveikatos organizacija pripažino kaip visos žmonijos turtą. 

Per pastaruosius dešimtmečius Kinija tapo pasaulio lydere ne tik daugelyje mokslo tyrimo sričių, bet ėmė vadovauti ir tolimesnei visos Rytų medicinos raidai.

Korporacija "Fohow" - vienintelė sveikatinimo produkciją gaminanti Kinijos kompanija, turinti savo mokslinio tyrimo institutą, kuris tyrinėja ir kuria naujas BVP receptūras, gamina preparatus, atlieka jų saugumo tyrimus, nustato efektyvumą ir t.t. Šiam institutui vadovauja šiuolaikinės Kinijos medicinos pradininkas, akademikas Tan Jučži, buvęs ilgametis Kinijos vadovo Mao Czeduno asmeninis gydytojas. Akademikas Tan Jučži visuomet konsultuodavo ir tebekonsultuoja žymiausius valstybės veikėjus Kinijoje ir už jos ribų. 

Pagrindinė korporacijos „Fohow" misija - sveikatos palaikymo kultūros plėtojimas visame pasaulyje, visos žmonijos laimingos ir sveikos gyvensenos koncepcijos sukūrimas.

Visų korporacijos „Fohow" įmonių gamyba yra pažymėta aukš­čiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais GMP, HAACP, ISO.

Įvairių valstybių Higienos ir epidemiologijos centrų ekspertų išvados patvirtino visos korporacijos "Fohow" gaminamos produkcijos saugumą ir natūralumą. Šių BVP saugumo rodikliai yra mažesni nei reikalaujami higienos normatyvai dešimtis ir net šimtus kartų. Daugelis iš "Fohow" preparatų atstovauja naujausiai BVP kartai - greito poveikio biologiniams imuninės sistemos reguliatoriams.

Nemažiau reikšminga ir tai, kad korporacijos "Fohow" gaminamų naujų greito poveikio biologiškai veiklių maisto papildų kaina yra mažesnė, negu panašios produkcijos, gaminamose kitose įmonėse. Taigi, naujos kartos Kordicepso preparatai tapo prieinami visiems.

 
Apie produkciją

"Nė vienas augalas, nė vienas mineralas netapo tokia sensacija medicinoje kaip grybas"      I.Filipova

Fungoterapijos daktarė I. Filipova rašo: „Grybai - vienas iš paslap­tingiausių gamtos kūrinių. Netgi jų kilmė - paslaptis, kurią bandoma įminti ne vieną šimtmetį. Jiems priskiriamas ir velnio, ir Dievo pradas. Vaistiniai grybai - atskira medicinos kryptis. Be to, tai gamtos medicina, kuri vadinama fungoterapija. Kinijoje ir Japonijoje gydymo grybais metodai vartojami jau ne vieną tūkstantmetį. 
Šiuolaikinei biochemijai japoniškas medžio grybas Šiitake tapo tikra sensacija. Gydomosios Šiitake (Lentinus edodes) galios unikalios. Tai patvirtina daugybė klinikinių tyrimų, atliktų Europoje, Amerikoje ir Azijoje. Tai viena iš veiksmingiausių širdies ir kraujagyslių ligų, vėžio bei gerybinių navikų gydymo priemonių. Medžio grybas Linčži (Ganoderma lucidum) Rytuose vadinamas ilgaamžiškumo grybu."

Kompanijos „Fohow" preparatai gaminami iš Rytuose gerai žinomų valgomųjų aukštesniųjų grybų: Tibete augančio Kininio Kordicepso, Linčži (Reiši) bei Aromatingojo (Šiitake), kurie pasižymi stipriu teigiamu poveikiu žmonių sveikatai. Šiuolaikinės biotechnologijos suteikė galimybę pagaminti nepaprastai greito bei stipraus veikimo biologiškai veiklius papildus (BVP). 
Naujausių technologijų dėka preparatų veiksmingumas dešim­teriopai pranoksta žaliavos poveikį, jos suteikė galimybę maksimaliai išsaugoti veikliuosius ir pašalinti neveiksmingus komponentus bei priemaišas. Tai padidino organizmo galimybes pasisavinti preparatus, o kartu ir jų veiksmingumą. Įmonėse, kuriose gaminami šie preparatai, įdiegta griežta valstybinė produktų kokybės kontrolė.

Korporacijos Fohow pamatiniai principai:

I    - produktas turi pasižymėti akivaizdžiu efektu, jei efekto nėra – tai ne mūsų produktas. 

II  - рroduktas turi būti saugus ir natūralus, jei produkte yra „chemijos“ – tai ne mūsų produktas. 

III - рroduktas turi atitikti mokslinius sveikatos palaikymo kultūros principus, receptūra turi priklausyti korporacijai FOHOW. Jei produktas neatitinka sveikatos palaikymo kultūros principų – tai ne mūsų produktas.

Sveikatos palaikymo kultūros principai 

Sveiki žmonės gali ilgai gyventi būdami sveiki.

Ne visai sveiki žmonės gali sureguliuoti savo organizmą ir susigrąžinti sveikatą. 
Sergantys žmonės gali sutvirtėti ir atstatyti savo sveikatą.
„Fohow" preparatai - tai moderniausias šiuolaikinio mokslo ir technikos pasiekimas. Jų sudėtis atitinka tradicinės Rytų medicinos principus, šiuolaikinio mokslo reikalavimus bei farmakologijos taisykles.  

Pažangiausių technologijų dėka skystose koncentruotose korporaci­jos „Fohow“ preparatų formose yra žymiai daugiau polisacharidų.  Šie imunomoduliatoriai būtini onkologiniams ligoniams, taip pat segantiesiems įvairiomis ikivėžinėmis bei kitomis ligomis, kurios vystosi dėl imunodeficito. Nustatyta, kad apie 8O% (!) visų ligų diagnozuojama žmonėms, kurių imunitetas susilpnėjęs.

Kad ir kaip mes bepavadintume greitai veikiančius biologinius imuninės sistemos reguliatorius, pagamintus iš aukštesniųjų grybų ląstelių - maisto papildais ar fitoterapija - šie preparatai veikia visiškai kitaip, nei visi kiti pasaulyje žinomi natūralūs preparatai. Šių preparatų poveikis iš tikrųjų juntamas ne tik derinant juos su farmakologinėmis priemonėmis, bet ir vartojant atskirai.