Katalogas

Organizmo valymas

Mes nuolat tvarkomės savo aplinką, namus, darbo vietą, užrašus. Prižiūrime savo plaukus, nagus, odą. Stengiamės visuomet atrodyti ne tik stilingai bet ir tvarkingai. O kaip mūsų vidinė tvarka ir švara? Neigiami aplinkos veiksniai, žalingi įpročiai, fizinio krūvio stoka, netinkama mityba ir kitos blogybės užteršia mūsų organizmą. Jame kaupiasi šlakai, toksinai ir visa eilė kitų atliekų. Daugelis žmonių renkasi greitai paruošiamą maistą, kuriame trūksta ląstelienos, užpulti streso guodžia save saldumynais, o kur dar šventės su gausiomis vaišėmis ir alkoholiu. Nenuostabu, kad jaučiamės apsunkę, nuvargę ir tingūs. Nesuvirškinti maisto likučiai tarsi apkloja žarnų sieneles, cholesterolio perteklius kaupiasi ant kraujagyslių sienelių, druskų – sąnariuose ir akmenukuose. Dėl šių priežasčių žmogaus organai nebesugeba atlikti savo funkcijų – pradeda reikštis ligos. Dauguma ligų prasideda nuo organizmo, pirmiausia žarnyno, užterštumo. Norint išgyti ar išvengti ligų, visų pirma būtina išvalyti organizmą. Svarbu prisiminti - organizmas kaip ir bet kuri mūsų aplinkos detalė reikalauja nuolatinės priežiūros. Įvairių žalingų įpročių atsisakymas, sveika mityba bei sportas sustiprins organizmo valymo poveikį ir leis jaustis puikiai.


Reguliavimas

Fohow preparatų veiksmingumas ir specifika yra ta, kad pirmiausia tai yra sisteminio poveikio preparatai - dėl unikalios sudėties galimas greitas visų organizmo sistemų reguliavimas. Jų veiksmingumas daug kartų padidėja dėl originalios receptūros bei kol kas nepralenktos moderniausios preparatų gamybos technologijos. Fohow preparatai - tai moderniausias šiuolaikinio mokslo ir technikos pasiekimas. Jų sudėtis atitinka visus mokslo reikalavimus, kinų medicinos principus bei farmakologijos taisykles. Preparatų ypatybės - tai švelnus veikimas bei vienodas In ir Jan reguliavimas. Vartojant juos, suaktyvėja biocheminiai procesai žmogaus ląstelėse, o senėjimo procesai lėtėja. Dabar jau ir Vakaruose didelis dėmesys skiriamas organizmo valymui ir organizmo resursų „papildymui" (vitaminais, mineralais). Tačiau dar nėra supratimo tokios organizmo funkcijos, kaip reguliavimo funkcija. Reguliavimas - tai pagrindas, pati reikšmingiausia Tradicinės Rytų medicinos ir Tradicinės kinų farmacijos funkcinė paslaptis. Pasitelkus reguliavimą, organizme pasiekiama visiška pusiausvyra tarp stichijų - medžio, ugnies, žemės, metalo ir vandens, tarp žmogaus kūno vidinių sistemų, harmonizuojant „vidinę Visatą“, atstatant pusiausvyrą.


Papildymas

Netinkamai subalansuota mityba, kavos ir alkoholio vartojimas, nejudrus gyvenimo būdas skatina mineralinių medžiagų šalinimą iš organizmo arba susikaupimą tose vietose, kur jos organizmui yra nereikalingos. Todėl labai svarbi atsakinga ir pilnavertė mityba, kokybiški maisto papildai, sportas ir gera kasdienė nuotaika. Kasdien žmogaus organizmas turi gauti apie 40 įvairių maisto medžiagų. Viename produkte tokio kiekio medžiagų nerasime, todėl reikia rinktis įvairius produktus. Tačiau dažniausiai maitinamasi neįvairiu, nevisaverčiu, neužtikrinančiu biologiškai veiklių medžiagų poreikio maistu. Todėl tokią mitybą galima pagerinti vartojant maisto papildus. Tai maisto produktai, skirti įprastam maistui papildyti. Jie vieni ar kartu su kitomis medžiagomis yra koncentruotas organizmui reikalingų medžiagų šaltinis, turintis poveikį mitybai, fiziologijai, sveikatai. Tačiau maisto papildai, kaip ir vaistai, gali pakenkti, jei yra vartojami netinkamai, todėl juos rinktis patariama tik pasitarus su specialistu.Žiūrėti video


Faradoterapinės juostos

Korporacijos Fohow faradoterapinės šilumos juostos yra unikalūs gaminiai, neturintys analogų pasaulyje. Jose suderintos geriausios infraraudonųjų spindulių saunos, refleksoterapijos, fizioterapijos, mineralų ir magnetinio lauko gydomosios savybės. Tai Fohow specialistų rimtų mokslinių tyrimų, ilgų ieškojimų bei eksperimentų rezultatas. Egzistuoja daug įvairių prietaisų, skirtų gydyti infraraudonaisiais spinduliais ir magnetais, tačiau visiems jiems reikalingi papildomi maitinimo šaltiniai, be to, jie gana gremėzdiški individualiam vartotojui. Fohow juostų nereikia jungti į elektros tinklą, čia nėra baterijų ar akumuliatorių, o svarbiausia - nėra ir elektros poveikio, kai sukuriamas elektrinis laukas neigiamai veikia ląstelių ir audinių elektrinį laidumą, kitaip tariant, panaikina teigiamą magnetinio lauko veikimą. Dėl šių savybių jie yra absoliučiai unikalūs.


Kosmetinės priemonės

Epidermio augimo faktorius (iš anglų kalbos Epidermal Growth Factor) - tai aktyvios formos baltymai. EGF atradęs Stanley Cohen 1986 m. buvo apdovanotas Nobelio premija už pasiekimus medicinos mokslui. 1989 m. gydytojas dermatologas Greg Brown užpatentavo šio faktoriaus panaudojimą kosmetikoje, pastebėjęs, kad jo poveikis tolygus kosmetinei operacijai. Korporacija Fohow sukūrė unikalias kosmetikos priemones iš Kininio Kordicepso ir EGF. Tai visiškai natūralūs, be jokių cheminių priedų, absoliučiai saugūs ir neįtikėtinai efektyvūs gaminiai. Juose subtiliai suderintos naudingosios kordicepso ir EFG faktoriaus savybės duoda stulbinamą efektą: ypatingai efektyvus odos regeneravimas, raukšlių pašalinimas, senėjimo procesų lėtinimas, pigmentinių dėmių balinimas, drėkinimas. Jūsų odos atjauninimas be tolesnio jos senėjimo – tai įgyvendinama svajonė!


Asmens higienos priemonės

Korporacija Fohow pradėjo gaminti naują produktų seriją - Asmens higienos priemones. Tai aukščiausios kokybės, moderniausių technologijų gaminiai, sukurti pagal tradicinės kinų medicinos (TKM) principus ir tik iš natūralių augalinių komponentų. Valo ir dezinfekuoja organizmą, valo kraują, normalizuoja In-Jan balansą, stabdo senėjimo procesą. Pasižymi baktericidiniu, antibakteriniu, antiuždegiminiu poveikiu. Fitokomponentai, įeinantys į jų sudėtį, laikomi stipriais antioksidantais – neutralizuoja laisvuosius radikalus ir pašalina ląstelių bei audinių deguonies trūkumą, normalizuoja mikrocirkuliaciją. Jie sudaro palankias sąlygas moters organizmo endokrininio balanso reguliavimui, turi ryškų kosmetinį efektą.