KLAUSIMAI/ATSAKYMAI:


Klausimas: labas. Turiu antsvori, vartoju levotiroksina 50. Ar galima sumazinti antsvori?
Atsakymas: Taip, galima. Parašykite savo elektroninio pašto adresą ir atsiųsime rekomendacijas
Klausimas: Noriu paklausti: buvo pakilęs aukštas kraujo spaudimas 220/130, gydytoja išrašė Triplixam 10mg/2,5mg/5mg, tačiau visą savaitę vaikščiojau"kaip girta"(prieš tai naudojau Nebilet), tada liepė gert po pusę tabletės. Triplixam naudoju daugiau kaip mėnesį, kraujo spaudimas normalus, tačiau kyla klausimas ar gerai naudoti po pusę tabletės, kai ant pakuotės užrašyta, kad pradarius pakuotę vaistus galima naudoti 30dienų? Po mėnesio man gydytoja vėl išrašė tokius pačius ir vėl liepė naudot po pusę tabletės. Tikiuosi Jūsų atsakymo. Ačiū.
Atsakymas: Mes galime patarti tik sveikos gyvensenos ar Fohow gaminamų preparatų vartojimo klausimais. Pavyzdžiui, Jūsų atveju reikėtų gerti kapsules Siuečinfu ir nenuodyti savęs Triplixam 'u. O dėl cheminių vaistų naudojimo kreipkitės į savo gydytoją.
Klausimas: Laba diena. Man skauda, ašaroja, raudonos akys. Ar jūsų produktai gali padėti, nes diagnozės niekas nenustato. Kokius ir kaip naudoti?
Atsakymas: Eliksyrą Feniksas lašinti į akis 3-4 kartus per dieną
Klausimas: ant lūpos ,jau daug metų,turiu hemangiomą,po truputį didėja ir šalia atsiranda dar dvi dėmelės ...ar turite kokių patarimų (man 66 metai).Dėkoju<
Atsakymas: Pabandyti eliksyrą Sanbao po 5 ml ryte 4-6 savaites.
Klausimas: kraujospudis labai sokineja naudoju triplixam ir betaloc . gal patartumete ka naudoti is fohow be salutinio poveikio.man 71 metai.aciu.
Atsakymas: Kapsules Siuečinfu - iki 2 kapsulių 2 kartus per dieną po valgio. 2-3 mėn.
Klausimas: diagnozuotas policistinis kiausidziu sindromas paskirta vartoti diane 35 ar galima kartu vartoti fohov produkcija ir kokia?
Atsakymas: Galima. Tik ne kartu - su valandos intervalu. Eliksyrus Sanbao ir Feniksas, kapsules Linčži