Naujienos

 Atvėsus orams kaip efektyvią ligų profilaktikos ir sveikatinimo priemonę patariame vartoti kordicepso preparatus - eliksyrą Feniksas ir vaisinę pastą Meigui.

 Kordicepsas (Cordyceps sinensis) - aukštesnysis grybas. Auga Tibeto aukštumose, maždaug 4000 metrų virš jūros lygio. Šiltuoju metų laiku į drugelio (hepialide) lervą patekus kordicepso sporai, pavasarį ji sudygsta. Iš pradžių augdamas Kordicepsas vartoja lervos maistines medžiagas, vėliau jungiasi prie šalia augančių Tibeto žolių šaknų ir pasinaudoja jų vertingosiomis medžiagomis. Visas vystymosi ciklas užtrunka dvejus metus. Deguonies trūkumas aukštikalnėje, žema oro temperatūra bei jos svyravimai grūdina kordicepsą ir padaro jį energetiškai talpų.

 Rytuose nuo amžių Kordicepsas laikomas vertingiausiu Žemės augalu ir vadinamas „Dievo dovana", nes nė vienas kitas augalas neturi tiek gydomosios galios.

 Kordicepsas veikia kaip stiprus antioksidantas ir bioreguliatorius – stiprina (tiksliau sureguliuoja) imunitetą, didina organizmo atsparumą vidaus ir išorės veiksniams, apsaugo nuo radiacijos, per kelias minutes atnaujina pažeistą energinį lauką, pasižymi antialerginiu poveikiu. Vartojant jo preparatus, iš organizmo pašalinamos toksinės medžiagos - žarnyno nuodai, vaistų junginiai, radionuklidai, sunkiųjų metalų druskos.

 Kordicepsas yra natūralus antibiotikas ir slopina pneumokokų, stafilokokų, streptokokų bei daugelio kitų mikrobų dauginimąsi, veikia ir įvairius virusus, pirmuonis, helmintus (kirmėles) bei grybelius.

 Kordicepso preparatai atnaujina bei sureguliuoja organizmo sistemų funkcijas, skatina savireguliacijos mechanizmus ir yra viena veiksmingiausių ligų profilaktikos priemonių.

 Ir tikrai ne brangiausia. Profilaktinio kurso vaikui kaina - tik nuo 10€ - gerokai pigiau ir nepalyginamai naudingiau, nei gydyti sergantį!

 Svarbiausia – tai tikrai veiksmingi, visiškai natūralūs, absoliučiai saugūs ir jokio šalutinio poveikio neturintys preparatai. Sertifikuoti Lietuvoje, Europos Sąjungoje ir JAV.