Strapsniai:


Diagnostika Folio metodu

Reinholdo Folio metodas (elektropunktūrinė diagnostika, paremta biologiškai aktyvių taškų, kurių daugiausia plaštakose ir pėdose, savybe keisti pasipriešinimą srovei, priklausomai nuo susijusių su taškais vidaus organų ir sistemų sveikatos būklės) buvo užpatentuotas 1952 metais Vokietijoje. Tai gana informatyvus, nepažeidžiantis organizmo visumos, nepavojingas, nesukeliantis nemalonių pojūčių tyrimo metodas. Šio tyrimo privalumas yra tai, kad profilaktiškai diagnozuojant galima pastebėti būsimus sveikatos sutrikimus, kol dar pacientas nejaučiau konkrečių ligos simptomų.

Informatyviausi taškai yra pirštuose. R. Folio metodas naudojamas 34 pasaulio šalyse: Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Skandinavijoje, Indijoje, Kinijoje, Australijoje, Vakarų ir Rytų Europoje ir kitur.

R. Folio metodikos galimybės:

  • Biologiškai aktyvių taškų ryšys su vidaus organais ir audiniais leidžia atlikti funkcinę diagnostiką.
  • Metodas patikslina neaiškių ir kliniškai sudėtingų atvejų diagnozę.
  • Bioenergetinė diagnostika išaiškina slaptus infekcijos židinius ir nustato jų įtaką imuniniam reaktyvumui.
  • Šiuo metodu galima nustatyti pradinius sutrikimus, kai ligos simptomų nėra, jie nestiprūs.
  • Galima nustatyti bakterinius, virusinius ir kitus infekcinius agentus organizme, kurie ligos priežastis.
  • Metodas leidžia individualiai parinkti natūropatinius, homeopatinius preparatus.
  • Galima testuoti, ar žmogui tinka maisto produktai, metalai, kosmetikos priemonės, stomatologinės ir ortopedinės medžiagos.
  • Bioenergetinė diagnostika nustato negatyvių patogeninių agentų, pesticidų, herbicidų, nitratų, radionuklidų ir t.t. poveikį organizmui, kurio negalima šiuo metu objektyviai nustatyti, atliekant klinikinius ir laboratorinius tyrimus.
  • Šiuo metodu galima sekti paciento sveikatos būklę, įvertinti kitų metodų efektyvumą bei parinkti iš jų racionaliausią ir veiksmingiausią.
  • Genialūs Folio atradimai suteikė naują alternatyvą- lengvą ir tikslią diagnostiką.

R. Folio sukurtu metodu galima diagnozuoti Limfinę sistemą, kvėpavimo takus, storąją bei plonąjį žarnynus, nervų sistemą, kraujotaką, imuninę sistemą, širdį, šlapimo ir tulžies pūsles, kasą, kepenis, stuburą ir kitus organus.

Šiuo metodu galima nustatyti, ar yra inkstuose akmenų, ar žmogus serga astma, plaučių uždegimu ar lėtiniu tonzilitu.

R. Folio metodu galima testuoti bet kurį medikamentą, maistą, papuošalus, įvairius gėrimus ir t.t.

Medikamentinis testavimas Folio metodu leidžia individualiai parinkti natūropatinį preparatą, jo dozę, potenciją ir vartojimo trukmę. Folio metodu galima testuoti bet kurį medikamentą, o taip pat maistą, papuošalus. Juk kartais papuošalas gali sukelti net ligą. Mėgstamą papuošalą jaučiame intuityviai, ir yra tokių, kuriuos nusiperkame ir     nenešiojame.
 

Reinholdas Folis gimė 1909 m. Berlyne. Baigęs gimnaziją, jis stojo į vieno seniausių Vokietijoje Tiubingeno universiteto Medicinos fakultetą, kur studijavo ir Rytų mediciną. 1935 m. Tropinės medicinos institute jis apgynė mokslinę disertaciją. Nuo 1938 m. iki 1953 m. R. Folis dirbo Hamburgo universitete ordinitariumi. Nuo 1953 m. kartu su inžinieriumi  Verneriu  R. Folis pradeda kurti naują bioenergetinės medicinos tyrimo ir gydymo metodą, kurį sėkmingai panaudoja klinikinėje praktikoje. Naudojant Vernerio sukurtą aparatūrą registruojamos atskirų organų biosrovės. Pastebėta, kad tam tikri taškai, esantys odoje, turi srovę, identišką atskiriems organams arba jų dalims.

R. Folis sukūrė energetiškai aktyvių taškų, turinčių ryšį su atitinkamais organais ar audiniais, sistemą. Tiriant šiuos taškus, galima įvertinti tam tikrų organų, jų dalių, nervinių rezginių, limfinės sistemos, odos, riebalinio, jungiamojo audinio, kraujagyslių, raumenų, sąnarių bioenergetinius pokyčius. R. Folis nustatė bioenergetinių srovių normos ir patologijos kriterijus.
Antras stulbinantis Folio atradimas – ”medikamentinio testavimo” fenomenas bei gydomųjų natūropatinių nozodų sukūrimas. Jis pastebėjo, kad pacientui paėmus tinkamą nozodą į ranką, pakinta biologiškai aktyvių taškų rodmenys – jie normalizuojasi keičiant to paties vaisto dozę, kinta ir taškų rodmenys. Toks nozodas gali padėti gauti gerus rezultatus. Tiriant Folio aparatūra ir panaudojant ligų sukėlėjų testus – nozodus, galima nustatyti ligos diagnozę, sukėlėjus bei gydyti organizmą nozodais alinant ligos sukėlėjus. Šis metodas yra labai jautrus ir pralenkia kitus naujausius klinikinius gydymo ir tyrimo metodus. Folio aparatūra bei nozodai padeda gydytojui fiksuoti organų “gyvybinę“ energiją ir nustatyti ląstelėje vykstančius pakitimus, dar neatsiradus cheminiams ir mechaniniams sutrikimams. Tokių pakitimų dažnai nefiksuoja klinikiniai tyrimai. Folio metodu liga nustatoma dar iki klinikinėje stadijoje, nepasireiškus simptomams.
Trečiasis R.Folio atradimas – gydymas bioenergetiniais impulsais. Nustatyta, kad kiekvienas sveikas organas ar sistema turi tam tikrus elektrinius parametrus. Prasidėjus ligai, jie kinta. Norint ją gydyti, reikia tuos parametrus koreguoti. Sukurta aparatūra, generuojanti bioenergetines sroves, identiškas sveiko organo ar sistemos srovėms. Šiuo būdu gydant pagerėja organų ir audinių kraujotaka, limfos nutekėjimas, imuninės reakcijos.

R.Folio pasekėjai pasinaudodami jo atradimais sukūrė naują gydymo būdą – biorezonansą. Ši aparatūra yra žmogaus bioenergetinių impulsų imtuvas, kuriame užprogramuotas sveiko žmogaus bioenergetinių impulsų modelis. Aparatūra priima iš sergančio organo patologinius impulsus ir juos panaikina. Pamažu atsistato ligos pažeistų organų ir sistemų fiziologinė – dinaminė pusiausvyra, į kovą su liga pavyksta sukelti visas rezervines organizmo jėgas. Šis metodas susilpnina ir piktybinių ligų sukeltus simptomus.

Popiežius Paulius VI 1966 m. R.Folį apdovanojo aukso medaliu ”už nuopelnus padedant kenčiantiems žmonėms bei įgyvendinant naują diagnostikos ir gydymo metodą”. 1972 metais R.Folis tampa asociacijos ”Folio medicina” , kurioje šiuo metu yra daugiau negu trisdešimt tūkstančių įvairių specialybių gydytojų, prezidentu. 1988 metais pasaulis sužino apie R.Folio mirtį. Visą gyvenimą pašventęs žmogaus gerovei, jis išleido per 500 mokslinių darbų, atlasus ir mokomąją literatūrą.

R. Folio metodas buvo užpatentuotas 1952 metais. Jo panaudojimas medicinoje ligų diagnostikai ir gydymui palaipsniui plito. Pasirodė, kad tai yra gana informatyvus, neinvazinis, nepažeidžiantis organizmo visumos, nepavojingas, nesukeliantis nemalonių pojūčių, tyrimo metodas. Šiuo metodu galima nustatyti iki 95 proc. žmogaus organizme esančių organų pakenkimų ir jų veiklos sutrikimų. Dar vienas didelis šio metodo privalumas yra tas, kad sutrikimai atrandami žymiai anksčiau, esant pradinėms susirgimo stadijoms, kai dar nėra išreikštų susirgimo simptomų, komplikacijų. Tai ypač aktualu ankstyvam piktybinių procesų nustatymui, kai yra pati pradžia, taip vadinama ląstelinė stadija. Šiuo laikotarpiu kitais esamais tyrimo būdais ypač sunku diagnozuoti prasidedančius pokyčius.

Atradimo esmę sudarė tai, kad buvo panaudota jau prieš 6000 metų kinų žinoma žmogaus kūno paviršiaus taškų savybė atspindėti giliai esančių organų veiklą. Tai reiškia, kad, tiriant specialiu aparatu, galima spręsti apie organo ar tam tikros jo dalies veiklą. Tyrimais buvo nustatyti rodiklių parametrai, rodantys organų veiklos sustiprėjimą, susilpnėjimą, randus, pakitusius (piktybinius) procesus ir kita.

Buvo žinoma, kad labiausiai informatyvūs taškai yra galūnių pirštuose. Tiriant juos buvo atrasti nauji taškai, jų sistemos, kurių nėra kiniškoje akupunktūros metodikoje. Tai limfinė, nervų, endokrininės sistemos ir kitos. Kadangi pats R. Folis gerai išmanė tradicinę kinų akupunktūrą, jos žinias galėjo pritaikyti savo metodo praktikoje. Todėl šį metodą taikančiam gydytojui labai svarbu žinoti akupunktūros dėsnius, akupunktūrinių taškų topografiją (išsidėstymą kūno paviršiuje), ir mokėti tai pritaikyti diagnostikoje ir gydyme. Dabar yra įrodyta, kad ši sena gydymo sistema yra tikrai naudinga, ypač tais atvejais, kai kiti gydymo metodai neefektyvūs arba negalima naudoti cheminių preparatų.

Folio metodas turi ir kitų privalumų. Jo pagalba nustatomi preparatai (taip pat ir cheminiai), geriausiai tinkantys gydymui, taip pat veiklios vaistų dozės. Todėl kreipiantis į gydytoją, dirbantį R. Folio metodu, būtina atsinešti gydymui skirtus medikamentus jų veiklumui patikrinti ir dozėms parinkti, ypač jei sunkiai sekasi gydyti ligą ar koreguoti esamus patologinius tyrimų pokyčius. Gydytojas, dirbantis Folio metodu, niekada nepeikia tradicinių medikamentų, nes jie tam ligoniui gali būti labai reikalingi, kartais net nepakeičiami, reikia tik parinkti dozę.

Dirbant šiuo metodu naudojami homeopatiniai bei natūropatiniai vaistai. Nežiūrint įvairių bandymų juos uždrausti (nors nėra abejonių dėl jų veiksmingumo), jie tebevartojami iki šiol. Lietuvoje šis diagnostikos ir gydymo metodas buvo nepelnytai ignoruojamas visą sovietinės okupacijos periodą.
Šiuo metu R.Folio metodas naudojamas 34 pasaulio šalyse: šiaurės ir Pietų Amerikoje, Vakarų ir Rytų Europoje, Skandinavijoje, Indijoje, Kinijoje, Australijoje ir kt. Nuo 1989 m. jis pripažintas ir tuometinėje Sovietų Sąjungoje.

Penkiasdešimtmetė R.Folio patirtis leido suformuluoti tokias šio metodo galimybes:

Biologiškai aktyvių taškų ryšys su vidaus organais ir audiniais leidžia atlikti funkcinę ir topinę diagnostiką;

Metodas patikslina neaiškių ir kliniškai sudėtingų atvejų diagnozę;

Bioenergetinė diagnostika išaiškina slaptus arba latentinius infekcijos židinius ir nustato jų įtaką imuniniam reaktyvumui;

Šiuo metodu galima nustatyti pradinius sutrikimus, kai ligos simptomų nėra jie nestiprūs;

1954 m. naudojant R.Folio atrastą ”medikamentinio testavimo” fenomeną atsirado galimybė nustatyti bakterinius, virusinius ir kitus infekcinius agentus organizme, kurie yra laikomi ligos priežastimi;

Metodas leidžia individualiai parinkti natūropatinius, homeopatinius, izopatinius ir alopatinius preparatus. Taip pat galima testuoti, ar žmogui tinka maisto produktai, metalai, kosmetikos priemonės, stomatologinės ir ortopedinės medžiagos;

Bioenergetinė diagnostika nustato negatyvių patogeninių agentų, pesticidų, herbicidų, nitratų, radionuklidų ir t.t. poveikį organizmui, kurio negalima šiuo metu objektyviai nustatyti atliekant klinikinius ir laboratorinius tyrimus;

Šiuo metodu galima sekti paciento sveikatos būklę gydymo metu, įvertinti kitų metodų efektyvumą bei parinkti iš jų racionaliausią ir veiksmingiausia;

Folio metodas – tai dar ir griežtai dozuota organizmo sutrikimų korekcija bioenergetiniais impulsais, kurie atstato pažeistų organų bei audinių homeostazę;

Genialūs Folio atradimai suteikė naują alternatyvą – lengvą ir tikslią ligos diagnostiką, efektyvų ir nekenksmingą gydymą.

 

Testavimo dieną negalima naudoti produktų, turinčių sudėtyje kofeino, alkoholio, nerūkyti, nedirbti sunkaus fizinio darbo. Prieš testavimą nesinaudoti kosmetinėmis priemonėmis, netepti rankų ir veido kremais. Rankos turi būti švarios, nuplautos. Nevilkėti sintetinių rūbų, kurie kaupia statinės elektros įkrovą, iškreipiančią tyrimo rezultatus. Testavimas neatliekamas, jei yra kardiostimuliatorius.


Žiūrėti video