Strapsniai:


Į kelionę - su natūraliais preparatais

Visai nesvarbu, kur ruošiatės ilsėtis, keliauti: leisitės į turistinius žygius po Lietuvą ar užsienio kurortus, lepinsitės Viduržemio jūros paplūdimiuos ar saulės voniomis prie tvenkinio kaimo sodyboje... Kur beišsiruoštumėte, pravartu įsidėti efektyvių sveikatinimo preparatų. Juk kelionėje ar iškylaujant visko gali atsitikti... Betgi tą, kuris atsargus, anot liaudies priežodžio, ir Dievulis saugo.  
 

"Fohow" preparatuose – ypatinga gamtos galia

Aukš­čiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais (GMP, HAACP, ISO) pažymėtus korporacijos „Fohow“ preparatus galite pasitelkti kaip puikią profilaktikos bei sveikatinimo priemonę. Jų sudėtis atitinka visus Vakarų medicinos mokslo reikalavimus, Rytų medicinos principus bei farmakologijos taisykles. Juos vartojant, suaktyvėja biocheminiai procesai ląstelėse, pagerėja organizmo savireguliacija bei atsparumas. Labai svarbu, kad šie biologiškai veiklūs preparatai iš kininio kordicepso ir kitų aukštesniųjų grybų – adaptogenų nesukelia jokio šalutinio poveikio, jų sudėtyje nėra jokių cheminių priedų.. Tai – moderniausios gamybos trečios kartos greito poveikio maisto papildai – imunoreguliatoriai. Dėl unikalios savo sudėties jie greitai sureguliuoja visas organizmo sistemas bei padeda išvengti įvairių negalavimų, nuo kurių nė vienas iš mūsų nesame apsaugotas kelionės metu.
                                                                                                              

Jei sutriko virškinimas

Neretai kelionėje sutrinka virškinimas. Ir nenuostabu - išsiruošus į turistinį žygį tenka maitintis konservais, užsienio šalyse - valgyti neįprastą maistą ir t.t. Tad, sutrikus virškinimui,  žarnyno veiklai, tikrai pravers vaisinė pasta „Meigui“. Šis preparatas, kurio sudėtyje yra „gerųjų“ žarnyno bakterijų - oligosaharidų ir stachiozės ypač greit sureguliuoja žarnyno veiklą,  atstato sutrikusį imunitetą, išgydo disbakteriozę geriau, nei visiems žinomi jogurtai. Maistinės tabletės „Gaosian“  puikiai padeda apsinuodijus, sustojus skrandžio darbui. Jos vartotinos prieš valgant daug sotaus, riebaus maisto, geriant alkoholio – neutralizuoja žalingą persivalgymo bei alkoholio poveikį, išvalo organizmą nuo susikaupusių kenksmingų medžiagų.  
                     

Kad neišsikvėptų energija, žvalumas ir kelionės įspūdžiams užtektų dėmesio

Ne paslaptis – kelionės nuovargis savo padaro: „išvagia“ energiją, atseikėja irzlumo, atbukina dėmesį ir t.t. Šiuo atveju puikiai pagelbės kapsulės „Linčži“. Jos suteiks energijos, žvalumo, išsaugos budrumą vairuojant, net ir labai ilgoje kelionėje (tai ypač aktualu tiems, kurie į tolimą kelionę išsiruošė savo automobiliu). Veikia geriau už bet kokį energetinį gėrimą ir visiškai nekenksmingos.         
                                                                            

Jei sunegalavote ir „pasičiupote“ infekciją

Sušilę paskanavote ledų? Atsigėrėte šalto gėrimo? Perpūtė skersvėjis? Štai ir peršalote – pradėjo perštėti gerklę, varvėti nosis, galbūt ir temperatūra pakilo... Jei taip atsitiko, pasitelkite eliksyrą „Feniksas“. Jis puikiai ir, svarbiausia, momentaliai padeda peršalus, kai atakuoja įvairios infekcijos, pakyla temperatūra. Du-tris kartus po 10-15ml eliksyro - ir nereikės jokių antibiotikų bei neteks kelionių iškeisti į ligos patalą.

 

Jei ėmė mausti sąnarius, pažeidėte raumenis

Faradoterapinius šiluminius diržus galite pasitelkti tada, kai suskausta galvą, kamuoja nuovargis, ima skaudėti sąnarius, sugriebia radikulitas ir kt. Šių diržų veikimas pagrįstas infraraudonųjų spindulių (juos skleidžia dirže esantys mineralai) ir nedidelio galingumo magnetų poveikiu. 

Tad puikių atostogųir saugių kelionių!
 

Parengė Vida Jankaitienė