Strapsniai:


Rytų medicina - kodėl?

Rytų medicina iš esmės skiriasi nuo Vakarų medicinos. Pastaroji kišasi į biocheminius organizmo procesus. Tačiau organizmas paprastai priešinasi bet kokiai intervencijai, nes nemano, kad jam to reikia. Rytų medicina organizmą veikia visai kitaip. Skirtingai nuo vakarietiškų medikamentų, Rytų medicinos preparatai organizme atkuria biocheminius procesus, niekam nepakenkdami. Vakarų medicina gydo organus, t.y. kiekviena gydytojas gydo savo sritį. Rytų medicinoje į organizmą žiūrima kitaip - mes sergame ne todėl, kad mums suskaudo koją, ranką ar pilvą, o todėl, kad organizme kažkas sutriko, ir kaip tik šis sutrikimas pasireiškė kojos, rankos ar pilvo skausmu. Mes - ne atsarginės organizmo dalys. Mes - bendra visuma, todėl Rytų medicina negydo žmogaus rankų, kojų ar akių - ji siekia atkurti žmogaus sveikatą.                             

Žmogaus gyvenimas skirstomas į du etapus: 1 etapas - kai jis paprasčiausiai gyveno, 2 etapas - kai jis atėjo pas gydytoją. Po pirmojo kreipimosi į gydytoją dėl kokios nors ligos, kai paskiriami vaistai, žmogaus organizmas (jo namas) pradeda palaipsniui irti. Šiandien žmogus susirgo bronchitu - jam paskyrė antibiotikų, todėl išsivystė disbakteriozė. Jis kreipėsi į gastroenterologą, šis paskyrė kitų vaistų. Disbakteriozė išprovokavo odos ligą ir žmogus nuėjo pas dermatologą – vėl vaistai. Ar Jums pažįstama ši situacija? Čia tas pats, kai viena namo siena irsta, o Jūs traukiate plytas iš kitos, tada ją taisydami traukiate plytas iš trečiosios. Kai visos sienos sulopytos, namas pamažu ima griūti.

Todėl pasistenkite padaryti taip, kad rytoj Jums nereikėtų eiti pas gydytoją. Šiandien pasirūpinkite savimi, savo vaikais ir tais, kurie šalia Jūsų. Puikiai žinome, kad automobilį reika prižiūrėti profilaktiškai, butą irgi remontuojame nelaukdami, kol ims griūti sienos. Tačiau pamirštame svarbiausią dalyką - savo organizmą. Galvojame, kad vėliau pailsėsime, vėliau pasirūpinsime savo sveikata. Vis neturime laiko. Bet vėliau susigrąžinti tai, kas prarasta bus kur kas sunkiau. Todėl, jei turite galimybę, pavartokite Rytų medicinos preparatų profilaktiškai kartą ar du per metus. Patikėkite, būti sveikam yra žymiai geriau nei sirgti.

Kinai sako: Jūsų keistas mentalitetas. Jūs pradedate gydyti žmones, likus trims dienoms iki mirties, tuo tarpu mes pradedame gydyti prieš 3 metus iki ligos.

Rytų medicina palaipsniui atnaujina suirusius organizmo ryšius, atstato suirusias sienas, stengiasi viską padaryti taip, kaip priklauso, o ne paskubomis, kaip pakliuvo: skauda galvą - išgerk Analgino, suskaudo pilvą - Nošpos.

Kuo unikalūs Fohow preparatai? Tuo, kad jie sukurti pagal receptus, kuriems 5 tūkstančiai metų.              

Kinijoje egzistavo skirtinga Tibeto medicina - vienokia liaudžiai, kitokia imperatoriui. 1993 m. Kinijos mokslų akademija atkūrė Tibeto medicinos receptus ir ne tiesiog receptus, o tuos, kurie buvo sukurti imperatoriams. Tai receptai, kurie iš tikrųjų yra labai veiksmingi. Įsivaizduokite, kas lauktų gydytojo, jei jis neišgydytų imperatoriaus.

Visi Fohow preparatai veikia universaliai, tačiau kiekvienas turi savo ypatybių. Jie ne gydo, o sustiprina organizmą, ir tada jis pats įveikia negalavimus. Jie veikia kitaip, nei visi kiti pasaulyje žinomi natūralūs preparatai - greitai, tačiau švelniai reguliuoja visas organizmo sistemas. Vartojant juos, suaktyvėja biocheminiai procesai žmogaus ląstelėse, o senėjimo procesai lėtėja. Jų sudėtis atitinka visus mokslo reikalavimus, kinų medicinos principus bei farmakologijos taisykles.

Geriausias pavyzdys yra kinai - viena gyvybingiausių tautų pasaulyje.

Tad ne kovokime su liga, o padėkime sveikatai sugrįžti.

Kordicepsas.lt