Taisyklės

Autorinės teisės

Visos informacijos, esančios tinklalapyje www.kordicepsas.lt, autorinės teisės priklauso Kordicepsas.lt arba yra gautas autorinių teisių turėtojo leidimas publikuoti tą informaciją. Dėl www.kordicepsas.lt portale esančios informacijos panaudojimo prašome kreiptis el. paštu: info@kordicepsas.lt.

Draudžiama be raštiško Kordicepsas.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetainėje www.kordicepsas.lt esančią bet kokią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.

Reklama

Dėl reklamos Kordicepsas.lt portale prašome kreiptis info@kordicepsas.lt.

Naudojimosi tinklalapiu taisyklės


Tinklalapyje pateikiama informacija negali atstoti ir neatstoja gydytojo konsultacijos. Tik gydytojas - specialistas gali paskirti tinkamą gydymą. Tinklalapyje pateikta informacija yra informacinio, rekomendacinio pobūdžio, jos negalima naudoti diagnozuojant ar paskiriant gydymą. 

Mes siekiame, kad tinklalapyje esanti informacija būtų objektyvi, skatintų tik racionalų preparatų vartojimą. 

Informacija nuolat keičiasi, yra papildoma ir atnaujinama. Mes pateikiame Jums naujausią informaciją, tačiau negalime garantuoti, kad visa tinklalapyje pateikiama informacija yra visiškai teisinga tuo metu, kai Jūs ją skaitote. 

Tinklalapio lankytojai skatinami komentuoti svetainės forume, rašyti  komentarus ar dėti skelbimus. Svetainės lankytojai patys atsakingi už pateiktą informaciją. Kordicepsas.lt neatsako už forume bei reklamose pateiktos informacijos turinį. 

Registracija tinklalapyje www.kordicepsas.lt yra visiškai nemokama ir savanoriška. Prieš registruodamiesi, įdėmiai perskaitykite Taisykles.

Rašydami savo nuomones diskusijose, atsiliepimuose, klausdami, Jūs suteikiate Kordicepsas.lt autoriaus teises į visą Jūsų pateiktą informaciją. Kordicepsas.lt neprivalės atlyginti šios informacijos pateikėjui.

Kordicepsas.lt įsipareigoja neatiduoti Jūsų duomenų (vardo, pavardės, el. pašto adreso) jokiems tretiesiems asmenims. 

Tikimės, kad rasite Jus dominančią informaciją mūsų tinklalapyje. 

Dėkojame, kad diskutuojate, klausiate,  talpinate skelbimus  ar kitaip aktyviai dalyvaujate mūsų svetainėje!

Naudojimosi Forumu taisyklės

Mes nekontroliuojame Jūsų paskelbtos informacijos turinio, jos šaltinio, ir už ją neatsakome. Tačiau Mes pasiliekame teisę Jūsų paskelbtą informaciją pašalinti iš Kordicepsas.lt tinklalapio, jei ši informacija prieštarauja šioms taisyklėms arba Lietuvos Respublikos įstatymams.


Bendros nuostatos ir rekomendacijos  

Visos žinutės atspindi jų autorių nuomonę ir Administracija už jas neatsako. Nepamirškite, kad mes patys kuriame savo virtualaus gyvenimo aplinką. Būkime tvarkingi.

Tvarką Forume prižiūri moderatoriai ir administratorius.

Forume prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).

Visus pasiūlymus ir pastabas apie Forumo darbą, prašome rašyti į skyrelį "Pasiūlymai".

Pažeidimai ir apribojimai

DRAUDŽIAMA:
1. Skelbti svetainėje informaciją, kuri:
- kursto tautinę, rasinę, religinę, socialinę bei lyčių neapykantą;
- platina, propaguoja ar reklamuoja smurtą, pornografiją, seksualines paslaugas, narkotines ar psichotropines medžiagas, bei kitą teisės aktams prieštaraujančią informaciją;
- yra šmeižianti, įžeidžianti žmogų, žeminanti jo garbę ir orumą;
- yra įžeidžianti arba kenksminga bet kurio asmens atžvilgiu ar pažeistų bet kurio asmens teisę į privatumą;
- pažeistų bet kuriuos Lietuvos Respublikos įstatymus bei tarptautinius susitarimus;
- pažeistų bet kokias autorines teises, prekinius ženklus arba patentus.

2. Naudoti žinomai klaidingą informaciją, šmeižti, o taip pat nesąžiningai diskutuoti, kaip pvz. iškraipyti kito dalyvio išsireiškimus, taisyti/trinti savo komentarus, ketinant nuslėpti/iškreipti jų pirminę prasmę, o taip pat provokuoti Forumo dalyvius, dėl ko gali būti pažeistos šios Taisyklės.

3. Vartoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, skelbti grubaus tono komentarus.
4. Šiukšlinti - talpinti Forume brukalus, šlamštlaiškius ("spamą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message), rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic"), rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu - jos tai pat laikomos šiukšlėmis.

Jūs turėtumėte suprasti tokios bendravimo formos, kaip forumas, specifiką ir jos skirtumą nuo pokalbių/chat'o - forume priimta rašyti žinutes, kurios yra įdomios ne keletą minučių ar tik atskiriems jo dalyviams, bet komentarus, kuriuos būtų įdomu skaityti visiems.

Forume netoleruojamas dvigubų vartotojo vardų turėjimas.

Apie puslapio rėmėjus/reklamos užsakovus kalbėti galima gerai arba nieko :)

Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio pavadinime, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus.

Draudžiama atidaryti naujas temas tam, kad pratęstumėte diskusiją Administracijos uždaryta/ pašalinta / redaguota tema. Norėdami parašyti Administratoriui, naudokitės elektroninio pašto arba asmeninių žinučių paslauga.

Draudžiama Forume klausimo, komentaro, prašymo forma aptarinėti Administracijos veiksmus. Jei norite kažką pasakyti ar paklausti apie administracijos veiksmus, klauskite tiesiogiai el.paštu ar asmenine žinute.

Nepamirškite skaityti Administracijos skelbimus ir pranešimus apie naujoves forume bei svetainėje.
Draudžiama diskredituoti Kordicepsas.lt Forumą. Dalyviui, kuris asmeninėmis žinutėmis, el.pašto laiškais ar kitais būdais platina pareiškimus kitiems forumo dalyviams, kuriais griauna pasitikėjimą Forumu ir jo Administracija, autoritetą, mažina garbę, kompromituoja ir šmeižia, skleidžia gandus, kviečia dalyvius palikti šį forumą ir platina nuorodas į kitus forumus, taikomos nuobaudos (draudžiama siųsti asmenines žinutes arba visiškai uždrausta naudotis Forumu).

Nuobaudos:

Dalyviams, pažeidusiems taisykles, taikomos nuobaudos: 
- įspėjimai (t.y perspėjimai arba priminimai, kad dalyvis pažeidė taisykles ir jiems lygiavertės priemonės:
- žinutės pašalinimas;
- temos pašalinimas arba uždarymas; 
- žodinis įspėjimas, įrašytas žinutėje;
- dalyvio registracijos panaikinimas.

Forumo administracija turi teisę savo nuožiūra neleisti vienam ar kitam asmeniui dalyvauti Kordicepsas.lt Forume. To priežasčių administracija neprivalo komentuoti.  

Administracijos veiksmų apskundimo tvarka

Visi klausimai, pasiūlymai/pastabos/apeliacijos dėl Forumo moderavimo Forumo Administracijai turi būti užduoti tik el. paštu arba asmenine žinute, bet ne pačiame forume.

Rašydami el.laišką, nurodykite:
- savo vartotojo vardą forume;
- nuorodą į temą ir žinutės, kurią norite aptarti ar kuriai prieštaraujate, numerį;
- argumentus, kodėl jūs nesutinkate su Administracijos sprendimu.

Forumo Administracija atsako tik į korektiškus bei neprieštaraujančius šioms Taisyklėms laiškus.


Administracija neprivalo

Atsakyti į visus atsiųstus laiškus. Pvz.: į klausimus, kurių atsakymai išdėstyti šiose taisyklėse, arba savaime aiškūs.

Aiškinti priežastis, kodėl atliko vienokius ar kitokius veiksmus.

Jei Administracijai elektroniniu paštu atsiųstas laiškas yra grubaus tono, su necenzūriniais išsireiškimais, problema visai nenagrinėjama, o laiško autoriui už nepagarbą Administracijai taikomos nuobaudos.
Jei pastebėsite draudžiamą informaciją Kordicepsas.lt Forume, prašome nedelsiant informuoti apie tai Forumo Administraciją el.paštu: info@kordicepsas.lt.

Visa Kordicepsas.lt Forume paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją, gali būti perduoti Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka teisėsaugos institucijoms.

Šios taisyklės įsigalioja nuo Jūsų apsilankymo Kordicepsas.lt svetainėje momento ir galioja visą laikotarpį, kol Jūs naudojatės tinklalapio paslaugomis. 

Administracija pasilieka teisę periodiškai keisti/papildyti/tobulinti taisykles.