″Kovojant su liga, laimi liga. Jei padėsime sveikatai grįžti, liga pasitrauks pati.″

Daugiau nei prieš dešimtmetį buvo įgyvendintas unikalus Kinijos valstybinis projektas: pirmą kartą pasaulyje biologiškai veiklių papildų gamybos technologijų vystimosi istorijoje prasidėjo naujas esminis etapas - atsirado skysti koncentruoti preparatai, pagaminti iš aukštesniųjų grybų ląstelių turinio - greitai veikiantys biologiniai imuninės ir energinės sistemų reguliatoriai.

Tai - trečios kartos maisto papildai, tarpinė grandis tarp medikamentų ir įprastų maisto papildų, atliekantys ne tik valymo ar  papildymo funkcijas, tačiau plačiai naudojami ir kaip efektyvų reguliuojamąjį ir sveikatinamąjį poveikį turintys preparatai.

Skystų koncentruotų preparato formų, pagamintų iš aukštesniųjų grybų ląstelių turinio - Kininio Kordicepso, Linčži, Aromatingojo grybo ir kt. - veiksmingumas ir specifika yra ta, kad pirmiausiai tai yra sisteminio poveikio preparatai - dėl unikalios sudėties galimas greitas visų organizmo sistemų reguliavimas. Be to, Kordicepso ir kitų Rytuose populiarių gydomųjų grybų preparatų veiksmingumas daug kartų padidėja dėl originalios receptūros bei kol kas nepralenktos moderniausios preparatų gamybos technologijos.

Nauji kompanijos „Fohow" preparatai - tai moderniausias šiuolaikinio mokslo ir technikos pasiekimas. Jų sudėtis atitinka visus mokslo reikalavimus, kinų medicinos principus bei farmakologijos taisykles. Preparatų ypatybės - tai švelnus veikimas bei vienodas In ir Jan reguliavimas. Vartojant juos, suaktyvėja biocheminiai procesai žmogaus ląstelėse, o senėjimo procesai lėtėja. 

Kordicepso preparatai - greitai veikiantys imuninės sistemos reguliatoriai. Nors tai ne vaistai, o BVP, vis tiek buvo kliniškai tiriami tiek Kinijoje ir JAV, Japonijoje bei Pietų Korėjoje, tiek Europoje. Visose šalyse buvo gauti įtikinami įrodymai, kad šie preparatai yra veiksmingi ne tik sveikatai palaikyti, bet ir sergant įvairiomis ligomis. Taip pat klinikiniais tyrimais buvo patvirtintas ir visiškas jų saugumas.  

 Žiūrėti video